Green Capital S.A.

DOŚWIADCZENIE

Członkowie naszego zespołu posiadają wszechstronne, ponad dziesięcioletnie doświadczenie na rynku OZE. Zdobywamy wiedzę i doświadczenie od początku powstania tego segmentu rynku w Polsce. Obserwujemy zachodzące zmiany i tworzymy najlepsze możliwe rozwiązania biznesowe, które im odpowiadają. Wieloletnia współpraca z naszymi partnerami, reprezentującymi międzynarodowe instytucje finansowe, podmioty wykonawcze jak i mniejszych, lokalnych, przedsiębiorców, pozwoliła nam doskonale zrozumieć potrzeby inwestorów i developerów dzięki czemu tworzymy środowisko wygrany-wygrany.

ROZWÓJ

Chcąc utrzymać szybkie tępo wzrostu otwieramy się na rynki zagraniczne planując ekspansję na kolejne kraje Europy, Afrykę oraz Azję. W Polsce planujemy w dalszym ciągu rozwijać swoje portfolio projektów FW i PV.

WSPÓŁPRACA

Posiadamy projekty PV na sprzedaż w pełni gotowe dla inwestorów. Zapraszamy do kontaktu i określenia swoich potrzeb, nasz zespół przygotuje Państwu portfel przedsięwzięć, które najlepiej spełnią stawiane im wymagania.

PARTNERZY BIZNESOWI

Poszukujemy partnerów do rozwoju projektów zarówno w Polsce jak i w pozostałych krajach Europy, Afryce i w Azji do wspólnego rozwoju przedsięwzięć w OZE.

Jeśli posiadasz projekty PV na rożnym stopniu zaawansowania lub chcesz rozpocząć rozwijanie takich przedsięwzięć, skontaktuj się z nami i nawiążemy rozmowy o potencjalnej współpracy. W obszarze naszego zainteresowania się również gotowe projekty z PnB, które możemy odkupić lub wspólnie zrealizować.