fbpx

Aktualne oferty pracy

Zmieniaj Świat na lepsze razem z nami!

Specjalista ds. Projektów

Miejsce pracy: Aleksandrów Kujawski

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie dokumentacji projektów,
  • Przygotowywanie dokumentacji związanej z uzyskaniem decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach, w tym sporządzanie kart informacyjnych przedsięwzięcia,
  • Przygotowywanie dokumentacji związanej z uzyskaniem decyzji o warunkach zabudowy,
  • Przygotowywanie dokumentacji związanej z uzyskaniem warunków przyłączenia,
  • Przygotowywanie dokumentacji związanej z uzyskaniem pozwolenia na budowę
  • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z instytucjami zewnętrznymi prowadzącymi postępowania administracyjne projektów

Wymagania:

  • bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • terminowość, skrupulatność, uczciwość
  • doświadczenie zdobyte na podobnym stanowisku lub w wydziale planowania przestrzennego lub ochrony środowiska urzędu miasta/gminy będzie dodatkowym atutem
  • mile widziana znajomość KPA, ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym, ustawy prawo budowlane, ustawy o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • umowa o pracę
  • pracę w przyjaznym, energicznym zespole
  • szkolenia merytoryczne
  • wsparcie merytoryczne kierownika oraz członków zespołu

    Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą, zachęcamy do wysłania CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji poprzez formularz kontaktowy poniżej.

      Pola oznaczone (*) są wymagane.

      KONTAKT

      +48 512 675 025

      +48 530 026 548
      (mikroinstalacje)

      biuro@greencapitalsa.com

      BIURO WARSZAWA

      Aleje Jerozolimskie 85/21
      02-001 Warszawa

      BIURO ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

      Juliusza Słowackiego 59
      87-700 Aleksandrów Kujawski